KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA KORWIN BRAUN LIROY NARODOWCY – 31

  • 1 Konrad Szczepan BERKOWICZ – 20
  • 2 Dawid Marian LEWICKI – 2
  • 3 Michał Jan WAWER – 2
  • 4 Andrzej SKUPIEŃ -1
  • 5 Barbara Janina ŁACH – 2
  • 6 Marek CIESIELCZYK – 1
  • 7 Edyta Barbara MARSZAŁEK-WOJCIECHOWSKA – 1
  • 8 Maria Barbara LECHOWICZ – 0
  • 9 Ernest Cezary MICHAŁOWSKI – 0
  • 10 Lucyna Michalina KULIŃSKA – 2

KOMITET WYBORCZY WIOSNA ROBERTA BIEDRONIA – 19

  • 1 Maciej Roman GDULA – 8
  • 2 Małgorzata Diana MARENIN – 3
  • 3 Tomasz Jerzy TERLECKI – 4
  • 4 Anna Maria NOWORYTA – 0
  • 5 Jacek Andrzej JABŁOŃSKI – 1
  • 6 Bogusława DŁUGOSZ -2
  • 7 Jakub Józef BOCHEŃSKI – 0
  • 8 Maria Bernadeta WILCZYŃSKA – 0
  • 9 Tomasz Marek LEŚNIAK – 1
  • 10 Lilija TWARDOSZ – 0

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA EUROPEJSKA PO PSL SLD .N ZIELONI – 317

  • 1 Róża Maria GRÄFIN VON THUN UND HOHENSTEIN – 18
  • 2 Adam Sebastian JARUBAS – 277
  • 3 Andrzej Jan SZEJNA – 13
  • 4 Ewa Anna SUFIN-JACQUEMART – 1
  • 5 Bogusław Andrzej SONIK – 5
  • 6 Jagna Kinga MARCZUŁAJTIS-WALCZAK -1
  • 7 Dorota NIEDZIELA – 1
  • 8 Robert Marian WARDZAŁA – 0
  • 9 Elżbieta BIŃCZYCKA – 0
  • 10 Adam Zbigniew CYRAŃSKI – 2

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ – 740

  • 1 Beata Maria SZYDŁO – 420
  • 2 Ryszard Antoni LEGUTKO – 21
  • 3 Patryk Tomasz JAKI – 228
  • 4 Dominik TARCZYŃSKI – 9
  • 5 Włodzimierz BERNACKI – 2
  • 6 Barbara Halina BARTUŚ – 1
  • 7 Elżbieta DUDA – 2
  • 8 Michał CIEŚLAK – 29
  • 9 Arkadiusz MULARCZYK – 1
  • 10 Anna Maria KRUPKA – 27

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA RAZEM – PARTIA RAZEM, UNIA PRACY, RSS – 6

  • 1 Jan ORKISZ – 0
  • 2 Maria Bogusława ŁAŚ – 1
  • 3 Oskar Szymon STYCZEŃ – 2
  • 4 Tomasz Leszek ZAWADA – 1
  • 5 Agnieszka Ewa SZMIT-MORZE – 1
  • 6 Ewa Mariola KWIECIEŃ – 1
  • 7 Barbara Maria KUSIAK-KOBYLARZ -0
  • 8 Mateusz Ryszard BURZAWA – 0
  • 9 Monika Anna SZYMAŃSKA – 0
  • 10 Roman Waldemar JEDYNAK – 0

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ’15 – 53

  • 1 Paweł Wiktor KUKIZ-SZCZUCIŃSKI – 15
  • 2 Piotr Janusz KUBICZEK – 3
  • 3 Elżbieta Joanna ZIELIŃSKA – 0
  • 4 Daniel Józef KIERPIEC – 0
  • 5 Kamilla Monika MARTYNIUK -2
  • 6 Magdalena Izabela FOGIEL-LITWINEK – 0
  • 7 Klaudia Katarzyna SŁOWIK-MACIEJEWSKA -0
  • 8 Narcyz Michał SADŁOŃ – 1
  • 9 Bawer AONDO-AKAA – 0
  • 10 Norbert Jakub KACZMARCZYK – 32

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POLSKA FAIR PLAY BEZPARTYJNI GWIAZDOWSKI – 3

  • 1 Krzysztof Jan ZAJĄC – 2
  • 2 Martyna Katarzyna CHOLEWA – 0
  • 3 Alicja NOWAK – 0
  • 4 Maciej Jan GURGUL – 0
  • 5 Albina Anna MARCINKOWSKA – 1
  • 6 Marta SŁABY – 0
  • 7 Łukasz Paweł BĄCHOR -0
  • 8 Anna KRZYSZTOFOWICZ -0
  • 9 Rafał SZCZYKUTOWICZ – 0
  • 10 Arkadiusz Paweł MIKLER – 0

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY POLEXIT – KOALICJA -3

  • 1 Stanisław Józef ŻÓŁTEK – 1
  • 2 Andrzej Stefan PACIEJ – 1
  • 3 Tomasz Andrzej KRZCIUK – 0
  • 4 Magdalena Sylwia DZIĘGIEL-GĄDEK -0
  • 5 Barbara Magdalena KOWACKA -0
  • 6 Maciej Zbigniew SIERANT – 0
  • 7 Joanna Barbara ŁĘCKA -0
  • 8 Stanisław Michał ŻMIGRODZKI -0
  • 9 Katarzyna Beata FĄFARA – 1
  • 10 Jarosław Kazimierz SZATAN – 0

Obwód Nr 1, Bejsce - Protokół z głosowania Obwód Nr 2, Dobiesławice - Protokół z głosowania Obwód Nr 3, DPS Bejsce - Protokół z głosowania

 

 

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE