Logo Gmina Bejsce

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w OSP Morawianki

14 lutego 2026 roku Wójt Gminy Bejsce Pan Edward Krupa uczestniczył w walnym zebraniu sprawozdawczo-wyborczym w OSP Morawianki. Oprócz niego strażaków swoja obecnością zaszczycił Przewodniczący Rady Gminy Bejsce Pan Stanisław Marzec, asp. Łukasz Parada z KP PSP w Kazimierzy Wielkiej, Komendant Gminny Związku OSP RP w Bejscach dh Mariusz Grudzień oraz inspektor UG Bejsce Joanna Zielińska. W trakcie zebrania wybrano nowy skład zarządu OSP Morawianki oraz komisję rewizyjną jednostki w składzie:

Zarząd OSP Morawianki:
Prezes OSP Morawianki – Kamil Kulesza
Wiceprezes – Tomasz Marzec
Wiceprezes-naczelnik – Krzysztof Kałat
Zastępca naczelnika – Piotr Ciochoń
Skarbnik – Sławomir Kociński
Sekretarz – Robert Buski
Gospodarz – Jan Marzec

Komisja Rewizyjna:
Marek Kociński
Tomasz Oracz
Bogusław Kozera


Serdecznie gratulujemy zarządowi OSP Morawianki i życzymy sukcesów w realizacji planów!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności