Logo Gmina Bejsce

Zebranie sprawozdawczo-wyborcze w OSP Królewice

28 lutego 2026 roku odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze w Ochotniczej Straży Pożarnej w Królewicach. W zebraniu udział wzięli: Prezes ZOG ZOSP RP w Bejscach a jednocześnie Wójt Gminy Bejsce Pan Edward Krupa, Przewodniczący Rady Gminy Bejsce Pan Stanisław Marzec, inspektor UG Bejsce Joanna Zielińska, asp. sztab. Damian Węglowski z KP PSP w Kazimierzy Wielkiej, Komendant Gminny Związku OSP RP w Bejscach druh Mariusz Grudzień.

Walne zebranie strażaków przyniosło jednogłośne udzielenie absolutorium Zarządowi, potwierdzając rzetelność i skuteczność podejmowanych działań. Oprócz podsumowania ubiegłorocznych interwencji i inicjatyw społecznych, wyznaczono nowe cele na rok 2026.

Podczas zebrania druhowie wybrali nowe władze OSP Królewice:
Prezes – Marcin Guca,
Wiceprezes – Arkadiusz Szabla,
Wiceprezes – naczelnik – Michał Półtorak,
Zastępca naczelnika – Zbigniew Klamka,
Skarbnik – Michał Minior,
Sekretarz – Dawid Guca,
Gospodarz – Piotr Mazurkiewicz.

W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Magdalena Kurek, Tomasz Maj i Wojciech Baran.

Gratulujemy objęcia funkcji nowym władzom OSP Królewice. Liczymy na owocną i konstruktywną współpracę, która przełoży się na dalszy rozwój jednostki.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności