Newsletter Gminy Bejsce

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera. Dzięki temu będą Państwo na bieżąco z aktualnościami i ogłoszeniami dotyczącymi Gminy Bejsce. Podając swój adres e-mail poniżej na tej stronie  możecie Państwo zapisać się do naszego bezpłatnego newslettera i być na bieżąco z informacjami na temat Gminy Bejsce.

Jeżeli skorzystacie Państwo z subskrypcji naszego newslettera, jako pierwsi zostaniecie powiadomieni o:

 • najnowszych informacjach dotyczących życia gminy i jej mieszkańców,

 • aktualnych wydarzeniach kulturalnych i sportowych,

 • najważniejszych inwestycjach w gminie, remontach i przebudowach,

 • ogłoszeniach, konkursach, ofertach,

 • komunikatach dotyczących pracy Urzędu.

Wszystko to otrzymacie Państwo bezpośrednio na swoją skrzynkę e-mailową bez konieczności zaglądania na naszą stronę.

wystarczy wpisać swój adres e-mail w polu poniżej


 1. Czym właściwie jest newsletter?

  Newsletter, subskrypcja czy internetowa prenumerata jest to jedna z form pozyskiwania informacji przez Internet. Newsletter jest narzędziem pozwalającym na komunikowanie się z czytelnikami danego serwisu internetowego. Jest to usługa – coś w rodzaju darmowej prenumeraty – która polega na wysyłaniu na adres e-mail osoby zapisującej się do newslettera artykułów bądź ich skrótów wraz z odniesieniem na adres, na którym się znajdują.

  Wiele stron internetowych, portali i serwisów informacyjnych za pośrednictwem newslettera przekazuje swoim stałym czytelnikom najnowsze wiadomości, publikowane na danej stronie internetowej, komunikaty, uwagi czy też aktualne promocje. Można wybrać newsletter na cały portal, ale można też wytypować daną kategorię tematyczną, np. tylko ogłoszenia.

   

 2. W jaki sposób można zapisać się do newslettera?

  Aby zostać odbiorcą newslettera, należy przede wszystkim dopisać się do listy subskrybentów, czyli osób zainteresowanych otrzymywaniem najnowszych informacji. Strona internetowa obsługująca newslettery posiada odpowiednią zakładkę i instrukcję zapisów. Dopisanie się do listy subskrybentów zawsze odbywa się przez wpisanie swojego adresu e-mail do odpowiedniego formularza. Niektóre serwisy internetowe umożliwiają także wybór dziedzin, z których będą przysyłane newslettery.

  W każdym momencie można również wypisać się z listy, wówczas nie będziemy już więcej otrzymywać wiadomości na nasz adres e-mail.

   

 3. Zasady subskrypcji:
  • jest to usługa dobrowolna,

  • użytkownik musi wyrazić zgodę na otrzymywanie wiadomości,

  • możliwe jest zrezygnowanie z newslettera w każdej chwili,

  • adres maila nie może być rozpowszechniany i udostępniany osobom trzecim,

  • zawartość maila nie może wprowadzać użytkownika w błąd oraz łamać ogólnych postanowień.

Skip to content