W niedzielę 31  maja br. w Bejscach z okazji Dnia Dziecka odbył się Piknik Rodzinny,  który  okazał się dobrym sposobem na spędzenie czasu wolnego z rodziną. W tym roku piknik przyciągnął licznie rodziny z dziećmi. Na początek imprezy wybrano boisko sportowe przy Szkole Podstawowej w Bejscach. Nad  organizacją imprezy cały czas czuwali organizatorzy. Podczas imprezy na dzieci czekały wielkie emocje, liczne atrakcje takie jak: trampolina, dmuchana zjeżdżalnia, konkursy i zabawy z nagrodami, gry a także malowanie twarzy przez Młodzieżową  Rade Gminy Bejsce. Wszystkie atrakcje cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Zadbano także o bufet, nad którym nadzór sprawowali  Panie i Panowie świetlicowi. Punkt gastronomiczny umożliwiał wszystkim dzieciom kiełbaski bez limitu. Wśród dzieci dużym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja sprzętu i samochodu należącego do policji. Sprzęt swój zaprezentowali i udostępnili: sierż. Monika Cichy oraz asp. Rafał Kaleta.

Ciąg dalszy pikniku przeniósł się na plac targowy, gdzie na scenie wystąpili m.in. kabaret  „Kazimierzaki”, pokaz tańca ZUMBA fitness oraz  Zespół Muzyczny, którego opiekunem jest p. Radosław Kornaś.

Na zakończenie wystąpił zespół „Top Dance‘’, który porwał  wszystkich do tańca.

Nad  bezpieczeństwem podczas zabawy tanecznej  czuwała ochrona. Impreza potrwała do późnych godzin wieczornych.

Organizatorami pikniku byli: Gmina Bejsce, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Ośrodek Kultury Bejsce, Szkoły z gminy Bejsce, Stowarzyszenie na rzecz rozwoju gminy Bejsce i okolic.

/Michał Grudzień/

/zdjęcia: Winicjusz Włosowicz/
Skip to content