W dniu 15 sierpnia 2015r. na boisku do piłki plażowej w Sędziszowicach rozegrano turniej siatkowej piłki plażowej  pod nazwą Sołectwo Sędziszowice gości każdego .Pan wójt przywitał  wszystkich przybyłych na turniej. Na początku ksiądz Paweł Kurek  proboszcz z Rachwałowic  dokonał poświęcenia nowej inwestycji  jaką jest plac zabaw i boisko sportowe do piłki plażowej   w Sędziszowicach . Do udziału w turnieju siatkówki plażowej stanęło  10  drużyn przygotowanych jak zawodowcy siatkarzy:

W rozgrywkach udział wzięli zawodnicy w  składzie dwuosobowym:

  1. Natalia Maj  i  Michał  Skotarczyk

  2. Marcin Guca i   Dawid Guca

  3. Damian Tomczyk i Krystian   Jakubiak

  4. Alina Trela  i  Kamila Pudełko

  5. Artur Gzyl  i  Bartosz  Jesionka

  6. Tomasz Kułaga i  Hubert Haruza

  7. Szymon Jesionka  i  Kamil Niemiec

  8. Michał Pietras i Walter Bober

  9. Sumera Krzysztof i Michał Gala

  10. Zbigniew Gzyl i Anna Kowalczyk

Turniej sędziował  pan Michał Kłos  a sekretarzem turnieju  została    pani  Aneta  Pietrzyk, Alina Włusek, Urszula Kieljan. Uczestnikom rozgrywek w  siatkówkę  kibicowali liczni  mieszkańcy Sędziszowic  a także  przybyli goście. Po ciężkich meczach  turnieju na podium  stanęli  Bartek Jesionka  i  Artur Gzyl. Drugie miejsce podium zajęli  Szymon Jesionka i Kamil Niemiec. Na trzecim miejscu podium znaleźli się Michał Pietras i Walter Bober .

Po zakończonej  części  Wójt Gminy Bejsce wraz z organizatorami   wręczył  puchary i dyplomy  zwycięskim drużynom. Organizatorzy zorganizowali grilla dla wszystkich  kibiców i gości. Spotkanie zakończyło się  wspólnym integrowaniem.

Podziękowania  należą się organizatorom tej imprezy. W szczególności  za  dołożenie wszelkich starań i czuwanie nad  przygotowaniem tej imprezy :  Sołectwo Sędziszowice ,OSP Sędziszowice, Urząd Gminy Bejsce oraz Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Bejsce i okolic ,świetlicowi.

Skip to content