17 grudnia 2017r. Wszystkie grzeczne dzieci z terenu gminy Bejsce odwiedził święty Mikołaj w towarzystwie uroczych elfów i renifera:)

Mikołaja dzielne wspierały pracownice GOPS Bejsce i Młodzieżowa Rada Gminy Bejsce.Milusińscy brali udział w licznych konkursach, a największa popularnością cieszyło się malowanie   buziek:)

Sponsorem imprezy była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bejscach.


Wieczorem 17 grudnia 2017r. W hali sportowej w Bejscach już po raz 3 odbyła się wigilia dla osób starszych i samotnych z terenu gminy Bejsce. W spotkaniu udział wzięli również radni i sołtysi z gminy Bejsce. Uroczystą kolację rozpoczął słowami Pisma Świętego ks. proboszcz parafii Bejsce Marek Zawłocki. Świąteczne życzenia do zebranych gości przekazał Wójt Gminy Bejsce Pan Józef Zuwała. Po pełnym wzruszeń łamaniu się opłatkiem i uroczystej kolacji odbyło się wspólne kolędowanie.

Przy akompaniamencie  Tomasza Chabinki i Radosława Kornasia w murach hali długo rozbrzmiewały kolędy. Prym wśród „ kolędników” wiodła Pani Emilia Zuwała wieloletnia członkini KGW Uściszowice i zespołu folklorystycznego „ Bejscowianie”. Wieczerzę wigilijną przygotowali pracownicy GOPS Bejsce i pracownicy świetlic z terenu gminy Bejsce.

 

Skip to content