Piękny jubileusz 50- lecia  pożycia małżeńskiego obchodzili dziś małżonkowie z terenu gminy Bejsce. Złote Gody obchodziło 18 par.

Państwo :

Marianna i Zdzisław Drewno

Maria i  Ryszard Angielczyk

Halina i Józef Pitek

Maria i Tadeusz Grzesik

Mirosława i Stanisław Grzywna

Krystyna i Jan Gręda

Jadwiga i Jerzy Marzec

Kazimiera i Zdzisław Klimek

Urszula i Kazimierz Wypych

Danuta i Włodzimierz Mazurek

Lucyna i Stanisław Kałat

Krystyna i Jerzy Noga

Krystyna  i Zenon Wojtasik

Marta i Jerzy Sagan

Zofia i Stanisław Wojtasik

Zofia i Julian Wilk

Czesława i Stanisław Grudzień

Danuta i Józef Wójcik

„Wasze Jubileusze uświadamiają nam, że dwoje kochających, wspierających i szanujących się ludzi, których połączyło uczucie 50 lat temu, wytrwało w swojej miłości, jaką pielęgnowali i o jaką się troszczyli.

Państwa postawa jest godna naśladowania, zwłaszcza wśród młodego pokolenia, gdyż dzisiejsze czasy niestety nie zachęcają do podejmowania wysiłku w walce o trwałość małżeństwa. Wspólne życie to próba charakterów, to szukanie kompromisów, to wrażliwość na drugiego człowieka, oddanie, zaufanie.Gdybyśmy zapytali o receptę na tak długi, udany związek, z pewnością na pierwszym miejscu wymieniono by prawdziwe, szczere uczucie… Życzymy Wam, Drodzy Jubilaci wielu wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności, życzymy spokoju i życzliwości ludzkiej, a także tego byście doczekali wspólnie kolejnych pięknych jubileuszy. – te słowa skierował do Małżonków Edward Krupa Wójt Gminy Bejsce.

Do życzeń dołączyli się pracownicy Urzędu Gminy Bejsce oraz Przewodniczący Rady Gminy Bejsce.

Wójt Gminy  w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył Jubilatom pamiątkowe dyplomy oraz medale. A słodkie upominki i kwiaty przekazał na ręce Małżonków Z- ca Kierownika USC Zbigniew Lis.

Po gromkim sto lat przy symbolicznej lamce szampana, przyszedł czas na słodkości i wspomnienia….

Niespodzianką dla gości był występ  Pani Marianny Drewno, która  wyrecytowała wiersze przygotowane przez Panią  Skowron specjalnie dla jubilatów.

Uroczystość uprzyjemnił występ chóru ze Szkoły Podstawowej w Bejscach.

 

Skip to content