Rusza II edycja Agro Akademii! Zgłoś swój udział!

Bank BGŻ BNP Paribas, po sukcesie pierwszej edycji, już po raz kolejny organizuje unikalny na rynku cykl konferencji pod nazwą AGRO AKADEMIA.

To spotkania merytoryczne, podczas których bankowi analitycy rynków rolnych i współpracujący z Bankiem eksperci z różnych dziedzin, dzielą się obiektywną wiedzą na aktualne tematy dotyczące polskiego rolnictwa. Zapraszamy na spotkania rolników-przedsiębiorców zainteresowanych poszerzeniem swojej wiedzy i wykorzystaniem jej w prowadzeniu własnego biznesu.

Spotkania w ramach AGRO AKADEMII zaplanowane zostały na styczeń/luty 2017 r.

Na stronie www.agroakademia.pl dostępny jest formularz rejestracyjny i harmonogram spotkań. Wybierz termin i miejscowość, która Ci odpowiada i ZAPISZ SIĘ już teraz>>

UWAGA: Uczestnikami AGRO AKADEMII są głównie zaproszeni przez Bank Klienci, jednak ze względu na duże zainteresowanie spotkaniami ze strony agrobiznesmenów z zewnątrz, w bieżącej edycji dajemy możliwość rejestracji również osobom spoza Banku – ilość miejsc jest ograniczona, udział po potwierdzeniu mailem z systemu rezerwacyjnego.

Tematyka II edycji AGRO AKADEMII poświęcona będzie szeroko rozumianemu bezpieczeństwu finansowania. Wraz z uczestnikami poruszymy następujące kwestie:

Tendencje na rynkach rolnych z uwzględnieniem produkcji charakterystycznej dla danego regionu.

Przeinwestowanie i inne niebezpieczeństwa – jak efektywnie wykorzystywać środki publiczne inwestując w gospodarstwo?

Wapnowanie i nie tylko – czyli jak ograniczyć koszty produkcji roślinnej?

Pole negocjacji – jak przeprowadzić negocjacje z sukcesem?

Każdą z AGRO AKADEMII zakończy dyskusja z udziałem ekspertów, którą poprowadzi znany dziennikarz radiowy i telewizyjny Bogdan Sawicki.

Agroakademia ma miejsce 3.02.2017 czyli w ten piątek.

Udział jest bezpłatny i wystarczy zarejestrować się na stronie www.agroakademia.pl

Zapraszamy! 

Skip to content