W sobotę, 7 stycznia 2017 r. w hali sportowej Kazimierskiego Ośrodka Sportowego odbył się XIII Turniej Mikołajowo-Noworoczny Samorządowców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka.

Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które rywalizowały ze sobą w rozgrywkach piłkarskich. Zawody rozpoczęły się około godziny 8:30, po wcześniejszym losowaniu grup. Grano systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach po 4 drużyny. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Pozostałe drużyny rozegrały mecze:

o miejsce 7 – Gmina Kazimierza Wielka wygrała po rzutach karnych z Gminą Opatowiec,

o miejsce 5 – Straż wygrała z Policją, o zwycięstwie również zadecydowała seria rzutów karnych.

W meczu o 3 miejsce zmierzyli się pokonani z półfinałów: Powiat Kazimierza Wielka wygrał z Gminą Skalbmierz po rzutach karnych.

Zwycięzcy półfinałów zmierzyli się w wielkim w finale, w którym Gmina Bejsce pokonała drużynę KOS i tym samym została triumfatorem tegorocznej edycji turnieju. Po ostatnim gwizdku wręczone zostały ufundowane przez Burmistrza MiG Kazimierza Wielka puchary dla najlepszych drużyn oraz nagrody indywidualne, a wręczali je: Zastępca Burmistrza Łukasz Maderak, Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Wątek oraz Prezes KOS Stefan Marzec. Ponadto każda z Pań – zawodniczek otrzymała słodki upominek.

Na zakończenie głos zabrał zastępca burmistrza, który podziękował wszystkim zawodnikom za udział w turnieju.

/źródło:kazimierzawielka.pl/

Skład osobowy zwycięskiej drużyny z gminy Bejsce:

  1. Sylwia Grudzień

  2. Mariola Nocoń

  3. Łukasz Baran

  4. Dawid Guca

  5. Sylwester Mentel

  6. Tomasz Staniszewski

  7. Jakub Beruś

  8. Mateusz Pobiega

    SERDECZNE GRATULACJE !!!

więcej zdjęć

Skip to content