W sobotę, 7 stycznia 2017 r. w hali sportowej Kazimierskiego Ośrodka Sportowego odbył się XIII Turniej Mikołajowo-Noworoczny Samorządowców o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Kazimierza Wielka.

Do turnieju zgłosiło się 8 drużyn, które rywalizowały ze sobą w rozgrywkach piłkarskich. Zawody rozpoczęły się około godziny 8:30, po wcześniejszym losowaniu grup. Grano systemem „każdy z każdym” w dwóch grupach po 4 drużyny. Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do półfinałów. Pozostałe drużyny rozegrały mecze:

o miejsce 7 – Gmina Kazimierza Wielka wygrała po rzutach karnych z Gminą Opatowiec,

o miejsce 5 – Straż wygrała z Policją, o zwycięstwie również zadecydowała seria rzutów karnych.

W meczu o 3 miejsce zmierzyli się pokonani z półfinałów: Powiat Kazimierza Wielka wygrał z Gminą Skalbmierz po rzutach karnych.

Zwycięzcy półfinałów zmierzyli się w wielkim w finale, w którym Gmina Bejsce pokonała drużynę KOS i tym samym została triumfatorem tegorocznej edycji turnieju. Po ostatnim gwizdku wręczone zostały ufundowane przez Burmistrza MiG Kazimierza Wielka puchary dla najlepszych drużyn oraz nagrody indywidualne, a wręczali je: Zastępca Burmistrza Łukasz Maderak, Przewodniczący Rady Miejskiej Janusz Wątek oraz Prezes KOS Stefan Marzec. Ponadto każda z Pań – zawodniczek otrzymała słodki upominek.

Na zakończenie głos zabrał zastępca burmistrza, który podziękował wszystkim zawodnikom za udział w turnieju.

/źródło:kazimierzawielka.pl/

Skład osobowy zwycięskiej drużyny z gminy Bejsce:

  1. Sylwia Grudzień

  2. Mariola Nocoń

  3. Łukasz Baran

  4. Dawid Guca

  5. Sylwester Mentel

  6. Tomasz Staniszewski

  7. Jakub Beruś

  8. Mateusz Pobiega

    SERDECZNE GRATULACJE !!!

więcej zdjęć