Po raz czwarty wspólnie z Państwem Echo – Dnia  chce wybrać Rolnika Roku, a po raz trzeci Koło Gospodyń Wiejskich oraz Gospodarstwo Agroturystyczne. Już można zgłaszać kandydatów. Nagrodami będą wycieczka do Stanów Zjednoczonych, nowoczesna maszyna i wiele innych.

Rolnik Roku 2015

-Prezentacja gospodarzy, którzy znakomicie prowadzą swój rolniczy biznes, jest dla nas zawsze wyjątkowym wydarzeniem. Udaje nam się zgromadzić wielkoobszarowych rolników, którzy zarządzają farmą jak firmą, a także właścicieli mniejszych upraw i hodowli, którzy z przedsiębiorczym podejściem świetnie znajdują dla siebie przestrzeń na rynku. Każde z tych gospodarstw warto pokazać jak przykład solidnej pracy – mówi Stanisław Wróbel, redaktor naczelny Echa Dnia. W tym roku również mamy nadzieję na Państwa liczny udział. Zachęcamy do zgłaszania gospodarzy wyróżniających się na naszych wsiach. Nadesłane przez Państwa kandydatury zamieścimy w specjalnym dodatku oraz na portalu strefaagro.echodnia.eu w poniedziałek, 21 września. Wtedy ruszy głosowanie Czytelników oparte o głosy sms, Facebooka i kliki. Będzie stanowiło połowę ostatecznej sumy punktów, druga to głosy Jury. Punkty Kapituły i Czytelników są jednakowo ważne. Zwycięzcy konkursu otrzymają fantastyczne nagrody. Już teraz wiemy, że laureat wyjedzie do Stanów Zjednoczonych, do fabryk przedsiębiorstwa Case IH oraz miasta Chicago. Wycieczkę funduje firma Kisiel z podkieleckiego Górna. Drugą nagrodą jest najnowocześniejszy głębosz w kraju, skonstruowany i wyprodukowany przez  firmę Krzysztofa Dziekana z Zielonek koło Solca Zdroju w powiecie buskim. Maszyna ta wkrótce będzie premierowo zaprezentowana na łamach Echa Dnia. To nie koniec nagród, wkrótce zaprezentujemy  kolejne!

Koło Gospodyń Wiejskich 2015

Wielkie emocje, jak pokazały ubiegłe plebiscyty, towarzyszą wyborowi najlepszego Koła Gospodyń Wiejskich. Kobiety na wsiach pełnią bardzo ważną rolę, nie tylko chodzi o przypominanie tradycji, ale też o działalność na rzecz społeczności, często rozrywkową i charytatywną. Naszą intencją i w tym roku jest prezentacja prężnie pracujących kół. Jeśli gospodynie angażują się w życie Waszych wsi, nie zwlekajcie,  przyślijcie zgłoszenie do naszej redakcji. Prezentacje zamieścimy w specjalnym dodatku oraz na portalu strefaagro.echodnia.eu we wtorek, 22 września. Wtedy ruszy głosowanie Czytelników oparte o głosy sms, Facebooka i kliki. Będzie stanowiło połowę ostatecznej sumy punktów, druga to głosy Jury. Punkty Kapituły i Czytelników są jednakowo ważne.

Patronat nad plebiscytem objęła posłanka Platformy Obywatelskiej Marzena Okła – Drewnowicz, która przewodniczy Świętokrzyskiej Radzie Wojewódzkiej Kół Gospodyń Wiejskich. – Zachęcam moje panie, by prezentowały swoją działalność. Już przygotowuję dla laureatek wyjątkowe nagrody – mówi pani poseł.

Gospodarstwo Agroturystyczne 2015

Dopełnieniem agrobiznesu są gospodarstwa agroturystyczne. Przybierają na sile, mają coraz większe znaczenie dla rozwoju terenów wiejskich i okazują się być dobrym pomysłem na biznes. Świętokrzyska agroturystyka jest ceniona w Polsce, cieszy się popularnością ze względu na swój wyjątkowy folklor. Zapraszamy do prezentowania na naszych stronach swojej działalności. Czekamy  na zgłoszenia okraszone zdjęciami i filmami. Kandydatów pokażemy w specjalnym dodatku oraz na portalu strefaagro.echodnia.eu w środę, 23 września. Wtedy ruszy głosowanie Czytelników oparte o głosy sms, Facebooka i kliki. Będzie stanowiło połowę ostatecznej sumy punktów, druga to głosy Jury. Punkty Kapituły i Czytelników są jednakowo ważne. Zwycięzca otrzyma kampanię promocyjną w Echu Dnia, na ogólnopolskim portalu rolniczych strefaagro.pl  oraz na Facebooku.

WAŻNE: JAK ZGŁOSIĆ KANDYDATA

Ankiety zgłoszeniowe do plebiscytu należy pobrać, wypełnić i odesłać na adres Echo Dnia, ulica Targowa 18, 25 – 250 Kielce z dopiskiem „Rolnik Roku 2015”. Załącznikiem obowiązkowym są zdjęcia – można je dołączyć do ankiety na płycie, bądź dosłać mailem na adresy slusarz@echodnia.eu orazmarketing@echodnia.eu, wpisując w temacie „Rolnik Roku 2015”, a w zawartości imię i nazwisko oraz adres i informację, czy ankieta została przesłana pocztą. Można nadsyłać również wideo z prezentacją działalności gospodarstwa, koła lub agroturystyki. Na zgłoszenia czekamy do piątku, 11 września. Trzy dodatki ukażą się w poniedziałek 21 września, wtorek, 22 września i środę, 23 września. W dniu wydania rozpoczyna się głosowanie Czytelników za pomocą sms, Facebooka i klików, a zakończy się w środę, 21 października o godzinie 24. Zwycięzców konkursu poznamy podczas uroczystej gali okraszonej poczęstunkiem, występami i prezentacją rolniczego sprzętu w piątek, 6 listopada w Targach Kielce.

/źródło:http://www.strefaagro.echodnia.eu/

Skip to content